بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت سایت بری بت مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر سایت وین نود

سایت شرط بندی ناسا بت nasabet بدون فیلتر + اپلیکیشن

جهت ورود به سایت ناسا بت nasabet کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 16, 2024

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی | پانی کیانزاد کیست | بیوگرافی پانی کیان زاد بوکسور و فایتر معروف ایرانی | عکس های پانی معرفی بوکسور زن پانی کیانزاد

پانی کیانزاد کیست؟

وقتی کـه صحبت از رشته بوکس و مسابقات mma میشود نا خواسته یاد مردهایی میوفتیم کـه جنگنده و فوق العاده نیرومند هستند اما امروز با خانوم پانی کیان زاد در خدمتتون هستیم فایتر ایرانی و بسیار موفق در ادامه با بیوگرافی پانی کیان زاد بوکسور و فایتر مشهور ایرانی سایت برترین بت را دنبال کنید.

بیوگرافی پانی کیان زاد

بـه گزارش برترین بت پانی کیان زاد آذرماه ۱۳۷۲ در شهر اهواز بـه دنیا آمد. او زمانی کـه ۱۴ ساله بود در ۳۰ مسابقه بوکس آماتور شرکت کرد و نهایتاً درسال ۲۰۱۰ با استعداد خوبی کـه داشت وارد مسابقات ملی سوئد شد ودر همان نخستین حضورش توانست مدال نقره را کسب کند.

زمانی کـه پانی ۱۹ سالش شد توانست در همین مسابقات قهرمانی را کسب کند. پیش از این کـه او رسماً بـه MMA روی آورد در مبارزاتی کـه در اوکتاگون انجام می شود مبارزه میکرد.

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

مهاچرت پانی کیان زاد به سوئد

او کار خودش را در سوئد از سال ۲۰۱۲ بـه همراه تیم رامبل اسپورتز آغاز کرده‌اسـت و تا کنون در ۹ مبارزه‌اي کـه داشته توانسته ۸ برد کسب کند کـه آمار خوبی برای این بانوی ایرانی‌تبار بـه حساب می آید. اگر این رزمی کار ایرانی، آخرین مبارزه اش را کـه با تونیا اوینگر داشت را نمی‌باخت اکنون با آمار ۹ برد پشت سرهم می‌توانست یکی از مدعیان کمربند سازمان UFC باشد کـه متأسفانه این اتفاق نیفتاده اسـت.

او هنوز زمان زیادی برای بردهای بیشتر دارد. آمار خوبی کـه این بانوی ایرانی‌تبار مقیم سوئد دارد با ۳ ناک اوتی کـه داشته ان آمار شگفت آوری اسـت.او در جولای امسال در رنکینگ UFC در رده پانزدهم و در بین ورزشکارانی کـه خارج از UFC رقابت میکنند هم در رده دوم اروپا قراردارد.

افتخارات پانی کیانزاد

او زمانی کـه توانست ۷ برد متوالی را در مسابقات رسمی MMA کسب کند و قهرمانی مسابقات رزمی ترکیبی را بـه دست آورد وارد مسابقات انویکتا شد. او در نخستین مسابقه خودش دراین تورنمنت رقیب خودش یعنی جسیکا رز کلارک را شکست داد. پانی کیانزاد نهایتاً در دومین مرحله این تورنمنت بـه تونیا اوینگر برخورد کرد.

اوینگر رزمی کاری بود کـه بـه تازگی قهرمانی‌هاي‌ زیادی را کسب کرده و یکی از بهترین‌هاي‌ اروپا بـه حساب می آمد. پانی برای این مسابقه وزن زیادی را کم کرد و نتوانست پیروزی را از این رزمی کار بگیرد و نهایتاً در راند دوم با ضربه فنی روبه‌رو شد.در مورد رابطه خانوادگی پانی هم باید گفت کـه او اکنون با یکی از ورزشکاران سازمان UFC بـه نام رونالد دلروم از کانادا نامزد اسـت.

مصاحبه اختصاصی با پانی کیان زاد

چرا برایت مهم است که این ریشه‌ها را نمایش بدهی؟

شـما هیچوقت نباید فراموش کنید کـه از کجا آمده‌اید و اتفاقا بـه نظرم مهم اسـت کـه بـه دیگران هم این ریشه‌ها را نشان دهید. من همین حالا سوئد را نمایندگی می کنم و برایم کشوری کـه در ان بزرگ شدم، در ان زندگی و ان‌ را نمایندگی می کنم مهم اسـت. کشوری کـه بـه من کمک کرده اسـت کـه تجارب بسیار خوبی داشته باشم ودر ان پیشرفت کنم. اما بازهم میگویم شـما نباید هیچوقت فراموش کنید ریشه‌ي شـما از کجا اسـت.

شاید برای ما ایرانیان جالب باشد کـه یک دختر ایرانی چطور بـه سراغ هنرهای رزمی ترکیبی رفته اسـت، خیلیها میگویند این ورزش برای یک دختر ایرانی دور از تصور اسـت.

من هم همین را بسیار شنیده‌ام کـه دختر‌هاي‌ ایرانی نباید این ورزش را انجام بدهند ولی من هیچ‌ چیز را بـه این شکل جنسیتی نگاه نمی کنم و بـه نظرم اصلا هم مهم نیست کـه از کجا آمده‌ باشید.

ما درسال ۱۹۹۲ بـه سوئد آمدیم و من وقتی ۵ ساله بودم شنا کردن را شروع کردم و بـه ورزش خیلی علاقه داشتم. از ۱۳ سالگی بوکس را شروع کردم و بعد از مدت کوتاهی هم بـه تیم جوانان سوئد پیوستم. ۱۸ سالم بود کـه بوکس را رها و احساس کردم کـه ورزش دیگری را دوست دارم. بعد از ان بود کـه بـه چند باشگاه MMA و کشتی رفتم. می دانم کـه کشتی ورزش ملی ایران اسـت٬ دراین رشته‌ها خیلی تمرین کردم و از سال ۲۰۱۰ تنها مشغول MMA شدم.

این نخستین باری بود کـه من دراین وزن جدید موفق بـه دریافت کمربند مسابقات شدم، من تا یک هفته قبل از مسابقات مطمئن نبودم کـه بتوانم در ان شرکت کنم. اما خانواده‌ام هم همراه من بودند و این نخستین قهرمانی دربخش زنان برای باشگاهی بود کـه در ان تمرین می کنم؛ تمام این‌ها من را خیلی احساسی کرد.

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

من میخواهم مبارزه‌هاي‌ خودم را در کشور آمریکا ادامه دهم و برایم این نکته کـه نخستین زن ایرانی دراین مرحله باشم بسیار جذاب بـه نظر می رسد. می دانم کـه مردان زیادی در حال حاضر این مبارزه‌ها را انجام می دهند اما من می خواهم نخستین زن باشم.

روزی را تصور می‌کنی که در ایران هم بتوانی چنین مسابقه‌ای را داشته باشی؟

من با این کـه در عمان مسابقه داشتم اما متاسفانه فکر نمی کنم هرگز این فرصت وجود داشته باشد کـه چنین مسابقه‌اي را در ایران داشته باشیم. من سالها پیش سفری بـه ایران داشتم اما هیچ امکانی برای تمرین MMA وجود ندارد و هیچ دلیلی هم البته برای اینکار پیدا نکردم. اما خیلی خوشحال می شوم کـه بعضی از زنان ایرانی هم بتوانند این مبارزه را بیاموزند.

پیامی برای دختران ایرانی که شاید به این ورزش علاقه داشته باشند اما به هر دلیلی تا امروز اقدامی نکرده‌اند٬ داری؟

این اصلا مهم نیست کـه از کجا آمده‌اید، تنها مهم اسـت کـه خودتان باشید. من با سوال‌هاي‌ زیادی روبه‌رو شدم؛ این کـه چگونه یک دختر ایرانی بـه این ورزش علاقه دارد و مطمئن هستم اگر دختران دیگری هم شروع بـه این ورزش پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی کنند با همین سوال روبه‌رو میشوند اما شـما باید کاری را انجام دهید کـه عاشق ان هستید. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

خانواده‌ي من در ابتدا خیلی خوشحال پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی نبودند و دقیقا بـه دلیل تکر پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانیار همین واژه‌هاي‌ «دختر ایرانی» بود. تمام این حرف‌ها را فراموش کنید و اگر میخواهید و تکرار می کنم عاشق اینکار هستید، تنها بـه آرزوهای خودتان فکر کنید و نه بـه این کـه دیگران چه میگویند. ما پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی تنها یکبار زندگی میکنیم و این اتلاف کردن وقت اسـت اگر بـه ان کاری کـه دوست دارید اقدام نکنید. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پس پیام من بـه دختران پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ایرانی خیلی ساده اسـت؛ اگر چیزی را دوست دارید فراموش کنید دیگران چه میگویند و برای آنچه پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی علاقه دارید، تصمیم بگیرید و تمرین کنید. سعی کنید همیشه خودتان باشید.

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

گفتی خانواده‌ات مخالف بودند اما در آخرین مسابقات هم همراهت بودند.

اشاره من بـه این کـه خانواده‌ام پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی خوشحال نبودند بیشت پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانیر بـه قبل از شروع تمریناتم بر می پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی گردد. بـه خصوص مادرم خیلی نگران بود اما همه ی انها همیشه از من حمایت کرده‌اند پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی. مادر ها پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی بدون توجه بـه این پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی کـه از کجا آمده باشند همیشه نگران این هستند کـه فرزندان‌شان ضربه نخورند؛ این پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی از دید من بسیار هم طبیعی اسـت٬ اما حالا آن ها من را می‌فهمند و مرا حمایت هم می کنند. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی در پایان این گفت و گو بـه زبان پارسی از همه پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ی هواداران خود تشکر کرد و آن ها را دعوت کرد تا از طریق فیس‌بوک و تویتر با او در تماس باشند. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

همه چیز درمورد پانی کیانزاد

دراین پست با پانی پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی کیانزاد فایتر مشهور ایرانی آشنا میشویم. پانی کیانزاد یکی از فایترهای ایرانی ufc اسـت کـه متولد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ایران و بزرگ شده در کشور سوئد می باشد. او درسال 1991 متولد شده و از 14 سالگی وارد رشته پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ورزش هاي‌ رزمی ترکیبی شده اسـت. پانی کیانزاد هزاران دنبال کننده در شبکه هاي‌ اجتماعی دارد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی و از سال پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ۲۰۱۲ تا کنون در مسابقات حرفه‌اي ام ‌ام ‌اي رقابت می ‌کند. در ادامه بیشتر صحبت می کنیم. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد کیست؟

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

او متولد سال 1371 اسـت.

در اهواز متولد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی شده اسـت. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

در کشور سوئد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی رشدکرده اسـت. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

بـه طور رسمی ازدواج نکرده اسـت. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

از سنین نوجوانی فعالیت هاي‌ خودرا آغاز کرده اسـت.

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

بیوگرافی پانی کیانزاد Pannie Kianzad

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی آذرماه پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی 1371 در شهر اهواز بـه دنیا آمد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی. او زمانی کـه 14 ساله بود در 30 مسابقه بوکس آماتور شرکت کرد و نهایتاً درسال 2010 با استعداد پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی خوبی کـه داشت وارد مسابقات ملی سوئد شد ودر همان نخستین حضورش توانست مدال نقره پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی را کسب کند. زمانی کـه پانی 19 سالش شد توانست در همین مسابقات قهرمانی را کسب کند. پیش پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی از این‌که او رسماً بـه MMA روی آورد در مبارزاتی کـه در اوکتاگون انجام میشود مبارزه میکرد. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

مخالفت خانواده با ورزش هاي‌ رزمی

او میگوید: اشاره من پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی بـه این‌که خانواده پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ‌ام خوشحال نبودند بیشتر بـه قبل از شروع تمریناتم بر می گردد. بـه خصوص مادرم خیلی نگران بود پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی اما همه ی آن ها همیشه از من حمایت کرده‌اند. مادر ها بدون توجه بـه این‌که از کجا آمده باشند پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی همیشه نگران این هستند کـه فرزندان‌شان ضربه نخورند؛ این از دید من پانی کیانزاد بوکسور معروف پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی ایرانی بسیار هم طبیعی اسـت٬ اما حالا آن ها من را می‌فهمند و مرا حمایت هم می کنند. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

ورود پانی کیانزاد به ورزش های رزمی ترکیبی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

او کار خودش پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی را در سوئد از سال ۲۰۱۲ بـه همراه تیم رامبل اسپورتز آغاز کرده ‌اسـت و تا کنون در ۹ مبارزه‌اي کـه پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی داشته پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی توانسته ۸ برد کسب کند کـه آمار خوبی برای این بانوی ایرانی‌تبار بـه حساب می آید. اگر این رزمی پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی کار ایرانی، آخرین مبارزه اش را کـه با تونیا اوینگر داشت را نمی‌باخت اکنون با آمار ۹ برد پشت سرهم پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی می‌توانست یکی از مدعیان کمربند سازمان UFC باشد کـه متأسفانه این اتفاق نیفتاده اسـت. پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی
بیوگرافی پانی کیانزاد بوکسور معروف ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter